Finance

Úvodní strana » Služby » Finance

Díky propojení s certifikovanými finančními kouči, jsme schopni našim klientům nabídnout komplexní profesionální finanční služby. Kupujícím dokážeme zajistit to nejvýhodnější financování koupě nemovitosti díky spolupráci s expertními hypotečními poradci v ČR. Prodávajícím naopak dokážeme pomoci se zhodnocením nabitého kapitálu z prodeje nemovitosti.

Co si však mnoho lidí neuvědomuje je fakt, že u samotného hypotečního úvěru to nikdy nekončí a skončit ani nemůže. Profesionálové z finanční skupiny Partners Financial Services a.s., s Vámi zajistí vše tak, aby Vás žádná nečekaná životní událost nepřekvapila a Vy byli na vše připraveni.
 

Kupujete nemovitost?
Zařídíme Vám financování, porovnáme možnosti na trhu, vyjednáme exklusivní podmínky v bance.
Dokážeme ušetřit až 150.000 Kč na každém půjčeném milionu oproti standardnímu řešení v bance.

Prodáváte nemovitost?
Pomáháme s volbou optimální strategie, jak Vaše peníze dále zhodnocovat. 
Spolupracujeme s předními institucemi v rámci ČR.

 

Více informací na +420 721 777 177

 • Ondřej a Derica Štefkovi

  kupující

  Prodej pozemku Oznice

  Nákup pozemku v aukci jsem si vyzkoušel poprvé. Musím uznat, že celý průběh je srozumitelný a spravedlivý. S aukcí u společnosti Domini Empresa nám pomohl pan Mgr. Martin Půček, který nám veškerý průběh objasnil předem. Potom už jsme pouze netrpělivě čekali na den D, kdy měla aukce během 30 minut proběhnout. Systém je spravedlivý pro kupujícího, protože se do poslední chvíle může rozhodnout, jakou částku je ochoten zaplatit. Na druhou stranu prodávající má možnost rychlého prodeje pozemku a v přímém přenosu vidí průběh aukce a celý obchod je tak transparentní. Pochopitelný je také vstupní poplatek při registraci do aukce, protože tak eliminujete osoby, které nemusí mít skutečný zájem pozemek koupit. Poplatek je neúspěšným uchazečům po aukci ihned vrácen na účet. V našem případě jsme měli štěstí, naše nabídka byla nejvyšší a pozemek jsme získali. Oproti původní ceně jsme ušetřili několik set tisíc a myslím, že obě strany byly spokojeny. Pokud se objeví příležitost takto nakoupit nemovitost v budoucnu, považoval bych to za výhodu oproti klasické realitní nabídce.

 • Daniel Tvrdý

  prodávající

  Prodej pozemku Oznice

  Prodej nemovitosti zprostředkovaný společnosti Aukce Dominy bych rád doporučil. Nejenže jsem se ve výsledku nemusel o nic starat, ale měl jsem kompletní právní servis. Sám jsem si odsouhlasil částku, za kterou byla nemovitost nakonec prodána k mé spokojenosti. Vše jsem řešil z pohodlí domova, až na konečný podpis, který proběhl v advokátní kanceláři. Velkou zásluhu na prodeji měl auční specialista Mgr. Martin Půček, který se prodeje nemovitosti ujal.

 • Miroslav Šišma

  prodávající

  Prodej domu Šternberk

  Vážení, když jsem se rozhodl prodat dům po rodičích, netušil jsem, že existuje tato služba prodeje nemovitostí. Kontaktoval mne oblastní manažer Mgr. Martin Půček, který mne informoval o možnosti prodeje prostřednictvím portálu rychleaukce.cz. Připravil smlouvu, osobně mne navštívil v mém bydlišti a vše vysvětlil. Po domluvě jsme se o víkendu sešli k obhlídce a nafocení domu. Zpracoval podklady pro uvedenou aukci. Byl jsem velice překvapený, že jsem nic nemusel vyřizovat, vše bylo v režii firmy Domini Empresa, včetně zpracování všech písemností a poplatků. Stačilo pak jen podepsat kupní smlouvu s kupujícím. Tento způsob prodeje byl mnohem příjemnější než přes kteroukoliv realitní kancelář a cena za nemovitost byla taková jakou jsem si představoval a bez vedlejších výdajů. Osobně si myslím, že tento systém prodeje je vytvořen ke vší spokojenosti, jak prodávajících tak kupujících. S pozdravem Šišma Miroslav