Kariéra

Úvodní strana » Kariéra

Právě obsazujeme pozice pro aukčního a realitního specialistu pro regiony v celé ČR, primárně pro:
Olomouc, Přerov, Šumperk, Brno, Břeclav, Mikulov, Znojmo, Ostrava a Opava

Manažerské pozice obsazujeme pouze pro vybrané regiony v ČR.

 • Jsi ambiciózní a máš drive?
 • Slovo čestnost a korektnost ti není cizí?
 • Jsi přátelský/á a kolegiální?
 • Máš kromě IQ i EQ?
 • Máš rád/a lidi a práci s nimi?
 • Jsi odvážný/á k inovaci a chceš se podílet na rozvoji naší společnosti?

Pak by tě mohl zaujmout náš projekt, který nabízí zajímavý kariérní růst a vlastní seberealizaci. Pokud tě vždy lákalo pracovat v realitní sféře a věnovat se obchodu s realitami, ale nemáš žádné zkušenosti – nevadí.

Vše ti vysvětlíme, naučíme, proškolíme a začneš na pozici TRAINEE. Máš–li již prokazatelné zkušenosti, můžeš se zařadit na další, z uvedených pozic v našem kariérním stromu.

JAKÉ BENEFITY TĚ U NÁŠ ČEKAJÍ?

 • Flexibilní pracovní doba - "buď pánem svého času"
 • Po úspěšném absolvování školení obdržíš firemním paušál
 • Možnost pestrého kariérního růstu a vysokých výdělků
 • Netradiční teambuildingové aktivity a relaxační pobyty
 • Možnost zúčastnit se obchodních a manažerských kurzů
 • Individuální motivační a odměňovací program
 • Možnost podílet se na realizaci mezinárodních obchodů
 • Výhodné operativní leasingy pro firemní vozy


Pokud si myslíš, že právě ty by jsi se mohl/a stát členem našeho týmu a zajímalo by tě pracovat jinak, svobodně a kreativně, pak nám pošli svůj životopis na email kariera@aukcedomini.cz a my se ti ozveme.

Nejpodstatnější je pro nás však osobní setkání, na kterém zjistíme, jakou máš jiskru v oku a jak moc jsi odhodlaný/á s námi něco vybudovat.

 • Ondřej a Derica Štefkovi

  kupující

  Prodej pozemku Oznice

  Nákup pozemku v aukci jsem si vyzkoušel poprvé. Musím uznat, že celý průběh je srozumitelný a spravedlivý. S aukcí u společnosti Domini Empresa nám pomohl pan Mgr. Martin Půček, který nám veškerý průběh objasnil předem. Potom už jsme pouze netrpělivě čekali na den D, kdy měla aukce během 30 minut proběhnout. Systém je spravedlivý pro kupujícího, protože se do poslední chvíle může rozhodnout, jakou částku je ochoten zaplatit. Na druhou stranu prodávající má možnost rychlého prodeje pozemku a v přímém přenosu vidí průběh aukce a celý obchod je tak transparentní. Pochopitelný je také vstupní poplatek při registraci do aukce, protože tak eliminujete osoby, které nemusí mít skutečný zájem pozemek koupit. Poplatek je neúspěšným uchazečům po aukci ihned vrácen na účet. V našem případě jsme měli štěstí, naše nabídka byla nejvyšší a pozemek jsme získali. Oproti původní ceně jsme ušetřili několik set tisíc a myslím, že obě strany byly spokojeny. Pokud se objeví příležitost takto nakoupit nemovitost v budoucnu, považoval bych to za výhodu oproti klasické realitní nabídce.

 • Daniel Tvrdý

  prodávající

  Prodej pozemku Oznice

  Prodej nemovitosti zprostředkovaný společnosti Aukce Dominy bych rád doporučil. Nejenže jsem se ve výsledku nemusel o nic starat, ale měl jsem kompletní právní servis. Sám jsem si odsouhlasil částku, za kterou byla nemovitost nakonec prodána k mé spokojenosti. Vše jsem řešil z pohodlí domova, až na konečný podpis, který proběhl v advokátní kanceláři. Velkou zásluhu na prodeji měl auční specialista Mgr. Martin Půček, který se prodeje nemovitosti ujal.

 • Miroslav Šišma

  prodávající

  Prodej domu Šternberk

  Vážení, když jsem se rozhodl prodat dům po rodičích, netušil jsem, že existuje tato služba prodeje nemovitostí. Kontaktoval mne oblastní manažer Mgr. Martin Půček, který mne informoval o možnosti prodeje prostřednictvím portálu rychleaukce.cz. Připravil smlouvu, osobně mne navštívil v mém bydlišti a vše vysvětlil. Po domluvě jsme se o víkendu sešli k obhlídce a nafocení domu. Zpracoval podklady pro uvedenou aukci. Byl jsem velice překvapený, že jsem nic nemusel vyřizovat, vše bylo v režii firmy Domini Empresa, včetně zpracování všech písemností a poplatků. Stačilo pak jen podepsat kupní smlouvu s kupujícím. Tento způsob prodeje byl mnohem příjemnější než přes kteroukoliv realitní kancelář a cena za nemovitost byla taková jakou jsem si představoval a bez vedlejších výdajů. Osobně si myslím, že tento systém prodeje je vytvořen ke vší spokojenosti, jak prodávajících tak kupujících. S pozdravem Šišma Miroslav